MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 11288219
nr 1128 8219
Chiffonjé
Sent 1800-tal, längd: 98 cm, djup: 46 cm, höjd: 127 cm, Valmöt / mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 september 2017
kl 19:50:01
8/9 21:44:19
100 kr
9/9 21:16:47